Біткоїну "закрутять гайки": в США розробляють нові правила для цифрових валют

Міністерство фінансів США і Мережа по боротьбі з фінансовими злочинами (FinCEN) готуються представити нові правила для регулювання криптовалют.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Про це в ході свого виступу в Конгресі США заявив голова мінфіну Стівен Мнучін, пише ForkLog. "Він не розкрив подробиці роботи, яка ведеться, проте зазначив, що відомства витрачають багато часу на питання криптовалют і тісно співпрацюють з іншими регуляторами", – повідомляє видання.

Новини
Курс біткоїна підскочить до 90 тисяч доларів: з’явився несподіваний прогноз

При цьому Мнучін підкреслив, що мінфін США розділяє побоювання Конгресу з приводу незаконного використання цифрових активів.

США

США

Як повідомляв OBOZREVATEL:

  • Лінія підтримки монети проходить на позначці в 7400 доларів. Якщо ціна опуститься нижче даного рівня, то вона продовжить падати до 7000 доларів.


  • При цьому біткоїн почав 2020 рік з обвалу. Середня ринкова вартість криптовалюти 2 січня впала до позначки 7 168 доларів.


  • У той же час венчурний інвестор Тім Дрейпер спрогнозував, що курс біткоїна досягне 250 тисяч доларів. За його словами, криптовалюта має зрости в ціні на 1983% до першого кварталу 2023 року.


Підпишись на Telegram-канал і подивись, що відбудеться далі!

Читайте всі новини по темі "Криптовалюти" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/economics/economy/bitkoinu-zakrutyat-gajki-v-ssha-rozroblyayut-novi-pravila-dlya-tsifrovih-valyut.htm”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя