Вибухівки у житомирських вишах не знайшли

Вибухівки у житомирських вишах не знайшли

Поліція перевірила тривожні повідомлення про можливі замінування вишів Житомира. Об этом сообщает mycityua.in.ua со ссылкой на СМИ.

9 липня до поліції від адміністрації двох з вищих навчальних закладів у м. Житомирі надійшли повідомлення про отримання електронних листів зі змістом загрозливого характеру. За результатами обстеження будівель та навколишньої території обох вишів, відомості про небезпеку не — повідомляє відділ комунікації поліції Житомирської області.


У навчальних закладах працювали слідчо-оперативні групи Головного управління Нацполіції в області та Житомирського відділу поліції, працівники вибухотехнічної служби ГУНП, патрульні та представники інших правоохоронних відомств і екстрених служб.


Поліцейські огородили по периметру території потенційної небезпеки, доступ до яких тимчасово обмежено. Також була проведена евакуація присутніх у приміщеннях людей.


Фахівці вибухотехнічної служби ГУНП разом з кінологами, застосовуючи службових собак і спеціальні технічні засоби, провели ретельний огляд приміщень та навколишніх територій.За результатами, жодних вибухових пристроїв або інших предметів, які могли б становити загрозу безпеці громадян, не виявлено.


Інформація про події належним чином зареєстрована. Водночас тривають заходи зі встановлення авторів тривожних повідомлень.Джерело статті: “https://zt.20minut.ua/Kryminal/vibuhivki-u-zhitomirskih-vishah-ne-znayshli-10900035.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя